Pozwól się zaprosić na newsletter!
Pierwsze zakupy zrobisz z 15% rabatem - to na pewno! Potem sporo ciekawych wiadomości, porad, refleksji i dużo niespodzianek!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wysyłania do mnie newslettera - informacji o produktach, promocjach i nowościach. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności. Wiem, że mogę tę zgodę wycofać w każdej chwili.
Czas i koszty dostawy
Czas i koszt dostawy
1. Koszt dostawy jest uzależniony od wybranej przez klienta formy dostawy oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

2. Koszty dostawy można sprawdzić będąc na stronie sklepu poprzez umieszczenie wybranego produktu w koszyku, wybraniu sposobu dostawy i płatności. Koszty dostawy zostaną automatycznie przeliczone. Taka operacja nie zobowiązuje klienta do zakupu produktu.

3. Procedura przygotowania towaru do wysyłki rozpoczyna się niezwłocznie po zaksięgowaniu na koncie zapłaty za towar. Czas dostawy liczony od dnia nadania przesyłki wynosi od 2 do 4 dni roboczych. 

3. Sklep nie oferuje formy płatności: za pobraniem.

4. Odbiór osobisty (koszt dostawy o,oo zł) jest możliwy tylko i wyłącznie po uprzednim telefonicznym kontakcie ze sprzedawcą. Miejsce odbioru: Kraków.

 

Poczta Polska  
przewidywany termin doręczenia od dnia nadania  do 4 dni roboczych
koszt dostawy (paczka standardowa, do 30 kg) 11,50 zł
   
Paczkomaty INPOST*  
przewidywany termin doręczenia od dnia nadania  do 3 dni roboczych
koszt dostawy   
Gabaryt A 8 x 38 x 64 cm 25kg
Gabaryt B 19 x 38 x 64 cm 25kg
10,50 zł
Czas odbioru paczki przez klienta 48h lub 72h
   
Kurier INPOST  
przewidywany termin doręczenia od dnia nadania do 2 dni roboczych
koszt dostawy (paczka do 5 kg)  12,50 zł

 * Podanie przez klienta: numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do świadczenia usługi Paczkomaty 24/7, a dane te są wykorzystywane do komunikacji z klientem przy wykonaniu usługi Paczkomaty 24/7, w szczególności w celu poinformowania klienta o możliwości odbioru Przesyłki Paczkomatowej

 

 

 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl